Ing. Ivana Stejskalová

 

Ke každému klientovi přistupuji jako k jedinečné neopakovatelné bytosti. Každý máme své originální sny, přání a cíle. Každý máme jiné možnosti a jiné podmínky. Z tohoto důvodu s každým pracuji individuálně a snažím se o sladění vašich představ a možností tak, aby, jste mohli žít spokojený a štědrý život. Mou prioritou je budovat si s klientem dlouhodobý vztah. Nevyhledávám kvantitu, ale klienty, kteří to myslí vážně sami se sebou. Chtějí se dopracovat k finanční svobodě a mít své finance v bezpečí.

Svou práci beru jako poslání. Uvědomuji si, že vývoj, kterým jsme si historicky prošli, nás odnaučil finanční gramotnosti. Mnohdy jsme se nechali unést reklamou: Proč čekat, kup hned a pak zaplať! Řeknou A, ale kde je B, které říká, kde vzít na zaplacení?  Jak si udržet těžce vydělané peníze? Jak to udělat, aby mi majetek rostl a ne ubýval? Kde vezmu pro děti na školu? Jak to uděláme, až budeme v důchodu, když důchod bude nedostačující? Kde vzít na vysněnou dovolenou?

Věřte, nevěřte i z mála se dá udělat hodně.

Ale co když už majetek mám? Jak ho nechat zhodnocovat, abych mohl práci dělat v klidu a jen pro radost a měl potřebný pasivní příjem?

Co mohu nabídnout?

Profesionální přístup – získaný na základě dlouholeté praxe a vzdělání.

 

Jaká je má odměna?

Když bohatnou moji klienti, bohatnu s nimi i já. Mám hřejivý pocit, že jsem někomu mohla pomoci splnit sny – krátkodobé i ty dlouhodobé.

Tento život je krátký, nač čekat, pojďme ho žít naplno. Každý máme neomezené možnosti, jen je uchopit a umět s nimi pracovat.

Kromě klasického provizního finančního poradenství je možné se se mnou domluvit také na honorářovém poradenství.

 

Získané certifikáty

 

Investiční zkoušky vázaného zástupce

září 2010 – do současnosti

ČNB – 118511 PPZ – od srpna 2008

Investiční poradce se specializací pro kolektivní investování IP-KI

Licence č. 20160007

duben 2016 – do současnosti

Zprostředkování spotřebitelských úvěrů a úvěrů na bydlení

Osvědčení od 14.3.2018

KFP – Certifikát o absolvování akreditovaného kurzu k certifikační zkoušce European Financial Advisor z června 2015

Povinné informace

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 75494281 azároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Bližší informace získáte na http://www.brokertrust.cz/proklienty

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č.118511 PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 75494281 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719

Bližší informace získáte na http://www.brokertrust.cz/proklienty

Napište mi

11 + 8 =